Ruszyła kampania gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

Po sukcesie wspieraczki gry Wiedźmin: Stary Świat, ekipa GoOnBoard rusza z kolejnym projektem osadzonym w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Od dziś na platformie Gamefound możecie wesprzeć grę Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia.

W grze Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia wcielisz się w role Geralta, Yennefer, Ciri, Vesemira lub Jaskra, aby opowiedzieć na nowo kultowe historie z sagi o Wiedźminie. Wykorzystaj swoje unikalne zdolności i podążaj ścieżką przeznaczenia lub całkowicie zmień jej bieg. Działania podjęte przez każdego z graczy maja wpływ na to, jak zakończy się historia – ale tylko jeden z nich zostanie zapamiętany jako jej główny bohater.

WESPRZYJ WIEDŹMINA NA GAMEFOUND

wiedzmin_plansza-993x1024 Ruszyła kampania gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

Kampania rozpoczyna się 19 października, a zakończy 7 listopada. Pamiętajcie, że niektóre z elementów dostępnych w grze będzie możliwa do zdobycia wyłącznie w trakcie kampanii na platformie Gamefound. Więc jeśli chcecie mieć możliwie najbogatszy wariant – nie ma co zwlekać! Wspieraczka będzie oferowała opcję StretchPay, gdzie będziecie mogli rozłożyć kwotę na mniej obciążające budżet raty. Bardzo fajna opcja, z której pewnie skorzysta sporo osób.

Tylko pierwszego dnia kampanii przy wsparciu projektu, otrzymacie dodatkową grywalna postać – Geralta na Płotce – figurkę i planszetkę.

geralt_na_plotce-992x1024 Ruszyła kampania gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

Jak się w to gra?

W grze Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia gracze zanurzają się w różne fascynujące opowieści, z których każda oferuje unikalne wyzwania narracyjne i strategiczne. To, co je łączy to główne zasady gry, podzielone na trzy kluczowe fazy.

Dobieranie kart

Podczas tej fazy, gracze strategicznie wybierają zestawy kart z planszy. Wybór zależy od wielu czynników, potęgując emocje i wymagając zmysłu taktycznego. Gracze musza brać pod uwagę takie elementy jak kolory kart, symbole na nich, dodatkowe bonusy, a nawet kolejność inicjatywy w nadchodzącej rundzie.

wiedzmin_karty-1024x695 Ruszyła kampania gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

Zarządzanie ręką

W kolejnej fazie zarządzamy kartami na ręce. Gracze jednocześnie zagrywają dwie karty z reki, tworząc unikalne tablou reprezentujące wybrane przez nich akcje.

Rozgałęziająca się fabuła

Po zagraniu kart i podliczeniu symboli, żeton przeznaczenia jest umieszczany obok symbolu, którego gracze mieli najwiecej. Na końcu każdej rundy, gracze zdobywają punkty zwycięstwa i doświadczenia. Po dołożeniu trzeciego żetonu przeznaczenia, następuje koniec rozdziału, a historia ewoluuje, odwzorowując działania graczy.

Zakończenie gry

Po ukończeniu trzech rund, gra osiąga jeden z kilku epilogów. To właśnie w tym momencie dowiadujemy się, kto okaże się głównym bohaterem opowieści – i ostatecznym zwycięzcą gry.

Dodatkowo każda z historii wprowadza unikatowe mechaniki, więc każda partia będzie wyglądała inaczej! W pudełku podstawowym znajdziemy trzy opowieści:

  • Strzyga
  • Mniejsze Zło
  • Kraniec Świata

To oczywiście nie koniec i twórcy planują zaproponować tego dużo więcej.

opowiesci-1024x915 Ruszyła kampania gry Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

Grę można wesprzeć w dwóch wariantach – standard oraz deluxe. Gameplay obu wersji będzie taki sam. Wersja deluxe otrzyma komponenty w lepszej jakości, dwuwarstwowe planszetki gracza oraz figurki postaci i punktacji. Twórcy zadbali o to, żeby pojawiły się również stretch gole, czyli zawartość dodatkowa, która pojawi się gdy poziom wsparcia osiągnie pewne progi. Warto zaznaczyć, że część z nich będzie możliwe do zdobycia wyłącznie w trakcie trwania kampanii!

WESPRZYJ WIEDŹMINA NA GAMEFOUND

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *