Planszówki w Spodku – Bilety już w sprzedaży!

We wrześniu planszówki powracają do katowickiego Spodka! W dniach 9-10 września 2023 zapraszamy na kolejną edycję Planszówek w Spodku – obecnie najlepszego i największego festiwalu gier planszowych w Polsce! Bilety są już w sprzedaży!

Impreza nieustannie się rozwija i tegoroczna edycja obejmie nie tylko Spodek, ale też hol sąsiedniego Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK), gdzie zlokalizowane będzie wejście dla uczestników i przestrzeń dla największych wystawców. Na graczy czekać będzie prawie 50 wystawców z całej Polski, prezentacje nowości wydawniczych, premiery, promocje i wyprzedaże, olbrzymi games room na płycie Spodka, turnieje z nagrodami, prelekcje, sesje RPG, a przede wszystkim – mnóstwo dobrej zabawy!

Podczas wydarzenia odbędą się także finały Mistrzostw Polski w Puerto Rico 1897 oraz Unmatched. Festiwal skierowany jest zarówno do zaawansowanych graczy, jak i początkujących. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną. Serdecznie zapraszamy, gdyż planszówki to świetna zabawa i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi. Więcej informacji znajdziecie w Facebookowym wydarzeniu i na profilu Planszówek w Spodku. Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum – katowicka kawiarnia z planszówkami.

Bilety na Planszówki w Spodku

Wystartowała już sprzedaż wejściówek na to wyjątkówe wydarzenie. Możecie zakupić je w różnych wariantach w serwisie Biletomat.pl.

  • specjalne: 95 zł (bilet 2-dniowy + torba i dice tray)
  • 2-dniowe: 50 zł (normalny) / 30 zł (ulgowy)*
  • 1-dniowe: 30 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy)*

Gadżety dołączone do biletu specjalnego do odbioru w kasie wydarzenia.

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia, emerytom, rencistom i osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności (w każdym przypadku za okazaniem dokumentu upoważniającego do ulgi).

DATA FESTIWALU: 9-10 września 2023

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

Udostępnij:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *