Do zobaczenia na Galaktikonie!

Każde, duże wydawnictwo chce mieć swój konwent. Po raz kolejny, krakowskie wydawnictwo Galakta zaprasza na kolejną edycję Galaktikonu. Bilety już w sprzedaży!

Spotkaj się z nami na Galaktikonie!

Już w sobotę 30 września 2023 roku w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232 w Krakowie odbędzie się spotkanie fanów planszówek wydawnictwa Galakta, na którym będę i ja!

Zapisz się do specjalnego newslettera i dołącz do wydarzenia na Facebooku, żeby nie przegapić szczegółów wydarzenia.

Dla każdego uczestnika, wydawnictwo przygotowało specjalny prezent – Talię Wszystkich Efektów – 10 galaktycznych kart promocyjnych.

Bilety na wydarzenie kupicie w sklepie Galakty.

Jakich atrakcji możemy się spodziewać?

img_3438-1024x294 Do zobaczenia na Galaktikonie!

Dzień Fanatyka to wydarzenie dedykowane fanom gry Horror w Arkham LCG. Podczas wydarzenia czekają na Was wyzwania i konkursy dla najdzielniejszych badaczy. Zapraszamy także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z grą. Przygotujemy dla Was talie i będziemy uczyć gry, tak abyście byli gotowi stawić czoła najgroźniejszym Przedwiecznym. Wkrótce przekażemy więcej informacji i uruchomimy zapisy.

img_3439-1024x294 Do zobaczenia na Galaktikonie!

Finał Mistrzostw Polski w Catan 2023 to wydarzenie dla zwycięzców i laureatów drugich miejsc eliminacji, które trwają do połowy sierpnia tego roku. Mistrz i vice-mistrz Polski poza nagrodami rzeczowymi otrzymają możliwość reprezentacji naszego kraju w Mistrzostwach Europy organizowanych w dniach 27-29 października w Kopenhadze. Nadal możesz wziąć udział w eliminacjach, serdecznie zapraszamy!

img_3440-1024x294 Do zobaczenia na Galaktikonie!

Mistrzostwa Polski 2023 w planszową Grę o Tron to turniej, który ma na celu wyłonić najlepszego gracza w Polsce! Kto z Was zasiądzie na Żelaznym Tronie? Poza prestiżowym tytułem i chwałą sięgającą poza Westeros, na zwycięzcę czekają nagrody.

Na turniej obowiązują zapisy. Liczba uczestników ograniczona.

Belki_newsletter_galaktikon_warsztaty2023_ Do zobaczenia na Galaktikonie!

W tym roku dla uczestników Galaktikonu planujemy zorganizować warsztaty malowania figurek, drużynowy quiz wiedzy o Galaktycznych planszówkach z nagrodami, prelekcje o RPGach i tworzeniu gier planszowych. Szczegółowy harmonogram opublikujemy bliżej wydarzenia.

Belki_newsletter_galaktikon_games_room2 Do zobaczenia na Galaktikonie!

Podczas Galaktikonu będziecie mogli zagrać w gry naszego wydawnictwa, które są obecnie dostępne. Jeżeli chcecie wypróbować dany tytuł – nie malepszego miejsca 🙂

Belki_newsletter_galaktikon_s_rpg_f Do zobaczenia na Galaktikonie!

W wyznaczonej strefie będą prowadzone sesje wydawanych przez nas tytułów: OBCEGO Gry fabularnej oraz Mutanta: Roku Zerowego. Doświadczone Matki Gry wprowadzą Was w mroczne uniwersum OBCEGO znane z filmów, gier komputerowych, książek i komiksów, w którym staniecie twarzą w twarz ze straszliwymi ksenomorfami. Będziecie też mieli okazję wyruszyć w skażone ruiny zniszczonego apokalipsą Krakowa, wcielając się w obdarzonych specjalnymi mocami mutantów w grze Mutant: Rok Zerowy.

Belki_newsletter_galaktikon_uzupenij_2023_ Do zobaczenia na Galaktikonie!

Pies sąsiada zjadł żeton pierwszego gracza? Droga do Catanu zaginęła w tajemniczych okolicznościach? Pomożemy! Podczas wydarzenia będziecie mieli możliwość otrzymania elementów zamiennych do gier naszego wydawnictwa. Na miejscu będziemy dysponować komponentami kilku wybranych, najpopularniejszych gier.

Belki_newsletter_galaktikon_2023_promocje_i_okazje Do zobaczenia na Galaktikonie!

Jeżeli polujecie na planszowe okazje to uprzyjemni Wam to nasz Galaktyczny sklep działający przez cały okres trwania imprezy. Znajdziecie tam masę dobrych tytułów w okazyjnych cenach, w tym lekko uszkodzone gry po znacznej obniżce – także takie, które nie są już dostępne w sklepach!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *