Wystartowała przedsprzedaż gry Terraformacja Marsa: Gra kościana!

Wydawnictwo Rebel w końcu potwierdziło, że wprowadzi na Polski rynek kolejną wersję gry Terraformacja Marsa. Tym razem, przetestujemy wariant kościany. Premiera już w październiku!

Rzuć kośćmi i tchnij życie w Marsa

Udało nam się wybudować pierwsze kolonie na Marsie, ale największe wyzwanie dopiero przed nami: musimy tchnąć życie w Czerwoną Planetę i sprawić, by stała się prawdziwym domem ludzkości! Ziemskie korporacje stają do wyścigu. Która z nich będzie miała największy udział w tym wielopokoleniowym przedsięwzięciu? 

Terraformacja Marsa: Gra kościana to zupełnie nowe spojrzenie na jedną z najpopularniejszych gier strategicznych. Kości dostępne w grze reprezentują zasoby niezbędne, by zagrywać karty i wykonywać inne akcje. Dzięki płynnej rozgrywce i prostym zasadom gra dostarczy wyjątkowych wrażeń zarówno rodzinom, jak i wytrawnym graczom.

rebel-gra-strategiczna-terraformacja-marsa-gra-kosciana-asset1 Wystartowała przedsprzedaż gry Terraformacja Marsa: Gra kościana!

Informacje pudełkowe: 
Liczba graczy: 1-4
Wiek graczy: 14+
Czas gry: 45 min

Zawartość pudełka:
dwustronna plansza
60 specjalnych kości
159 kart
6 znaczników
43 kafelki obszarów
11 żetonów tytułów
4 kafelki graczy
22 żetony uniwersalne
instrukcja
2 karty pomocy

Wraz z grą podstawową do sprzedaży trafi Zestaw dodatkowy, zawierający 5 kart korporacji, 3 karty bonusowe oraz 9 kart projektów.

TERRAFORMACJA MARSA: GRA KOŚCIANA W PRZEDSPZEDAŻY
TERRAFORMACJA MARSA: GRA KOŚCIANA – ZESTAW DODATKOWY #1 W PRZEDSPRZEDAŻY

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *