Wystartowała przedsprzedaż gry Blask!

Wydawnictwo Dice&Bones wystartowało z koleją przedsprzedażą! Od dziś możecie zamówić grę Blask w wyjątkowej, bardzo korzystnej cenie.

O grze

Co 62 lata, na nasza piękna , tętniąca życiem Krainę opada gesty mrok. Czerń zadusza wszelkie Życie, a każda drobinka światła jest na wagę złota. Poszukiwacze zostali zrodzeni i wyszkoleni w jednym celu. Zostać mistrzami mocy żywiołów, wyruszyć w świat i z pomocą kompanów, odnaleźć cząstki światła i przywrócić krainie Blask.

LUEUR_BoardgameShot-Mateusz-13-1024x681-1-jpeg Wystartowała przedsprzedaż gry Blask!
fot. BoardGameShot – https://www.facebook.com/boardgameshot

„Blask” to unikatowa i klimatyczna gra w której wyruszamy w podróż przez mroczny Świat. Po drodze, będziemy zbierać okruchy świata i ratować przeróżne osobliwe istoty, które dotacza do naszej wyprawy.Znajdziecie tu mnóstwo customowych kości Żywiołów, istot z przeróżnymi zdolnościami i dwustronna plansze z dwiema różnymi wyprawami. Niektóre postacie oferują mikro mechaniki, które mogą, a nie musza pojawić się w grze. Do tego główne akcje robimy równocześnie, więc nie ma oczekiwania na swoją rundę, a mnóstwo możliwych kombinacji aktywowania zdolności i szczypta igrania z losem sprawia, że każda runda jest pełna emocji.

LUEUR_BoardgameShot-Mateusz-17-1024x683-1-jpeg Wystartowała przedsprzedaż gry Blask!
fot. BoardGameShot – https://www.facebook.com/boardgameshot

Kup w przedsprzedaży

Gra dostępna jest już w przedsprzedaży. Warto się pośpieszyć, bo pierwsze 100 osób, które zakupią grę, otrzymają unikatowy, drewniany znacznik gracza. Wydawca, we współpracy z Playmatami, przygotował specjalne dice-traye. Szczegóły znajdziecie w sklepie wydawcy.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *