Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

Właśnie wystartowały przedsprzedaże aż 6 nowych tytułów z logo Portal Games! Jest grubo!

Wśród nich gra wielkiego kalibru – planszową adaptację Assasin’s Creed w formie rozbudowanej, ekipckiej gry przygodowej ze skradaniem, wspinaniem, ukrywaniem i skrytobójstwem. Mamy towarzyskie, kooperacyjne Stranger Things nie tylko dla fanów serialu. Są Wędrowcy, czyli nowa propozycja autorów Architektów, Paladynów, Wicehrabiów i Najeźdźców ze Scytii. Mamy Marvel Zombies – nowy format gry z linii Zombicide. Mamy wreszcie dodatki do naszych popularnych linii gier: Nowi słudzy do Mindbuga i Strzaskane Marzenia do Aeon’s End.

Warto zwrócić uwagę na przedsprzedażowe bonusy w e-sklepie Portalu. Assasin’s Creed przychodzi ze specjalnym zestawem 20 kości, a do Wędrowców dokładany jest mini-dodatek z 9 kartami. Ponadto zarówno Wędrowcy, jak i Stranger Things otrzymują komplet koszulek na karty.

Assassin’s Creed®: Brotherhood of Venice

9yLdgGfz-1024x1024 Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

Kooperacyjna gra planszowa oparta na kultowej grze wideo, która zabiera graczy do renesansowej Wenecji, aby wypełnić pełne skradania i ucieczek sekretne misje.

Gracze tworzą drużynę asasynów i rozpoczynają cykl 26 misji pełnych skradania, ucieczek przed patrolami, bezpiecznych kryjówek, starć ze strażnikami, niedostępnych przejść… i tajemniczych kopert z sekretną zawartością.

Planowana data premiery: 12 października

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Wędrowcy znad Południowego Tygrysu

bcv8597i Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

Kości, robotnicy i karty… w średniowiecznym Bagdadzie

Wciel się w odkrywców, astronomów i kartografów, którzy w IX wieku n.e. przemierzali lądy i morza wokół starożytnego Bagdadu, z misją zmapowania ziemi i nieboskłonu. Spotykaj Mieszkańców, rozwijaj swoją Karawanę, zarządzaj robotnikami i ekwipunkiem oraz spisuj Dziennik ze swojej podróży, aby wdać się w łaskę kalifa. 

Wędrowcy znad Południowego Tygrysu to pierwsza odsłona nowej trylogii, zaprojektowana przez twórców serii gier o Zachodnim Królestwie, która szturmem podbiła Kickstarter.

Planowana data premiery: 28 września

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Marvel Zombies: Rewolucja Bohaterów

GW0kUiPK Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

To nie będzie świat Marvela, dopóki łazi tu choć jeden zombiak!

Kiedy zaraza zombie dotknęła najpotężniejszych Bohaterów na świecie, wydawało się, że już wszystko stracone. Na szczęście pozostało jeszcze kilku Superbohaterów. Dawni sojusznicy muszą zostać pokonani, nim uda im się pożreć ostatnich ludzi na Ziemi. Zbierzcie drużynę Superbohaterów, skupcie całą dostępną moc i zostańcie ostatnią nadzieją ludzkości!

Niezwykła odsłona linii Zombicide, która stawia na przystępność – obniża cenę gry podstawowej i kondensuje komponenty m.in. zastępując część plastikowych figurek tekturowymi, aby każdy mógł wypróbować tego fantastycznego systemu.

Planowana data premiery: 19 października

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Stranger Things: Gra Planszowa

49CWP-g Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

Bohaterowie 1. i 2. sezonu Stranger Things na planszy w kooperacyjnej grze planszowej nie tylko dla fanów serialu!

W Stranger Things: Po Drugiej Stronie gracze wchodzą w rolę dzieciaków z Hawkins, by powstrzymać funkcjonariuszy złowrogiej agencji i potwory przybyłe z Drugiej Strony. Przed wami 2 sezony pełne elementów, postaci i wyzwań rodem z serialu. 

Gracze muszą współpracować, by razem poradzić sobie z zagrożeniami reprezentowanymi przez stosy żetonów Trudności. Pomóżcie Jedenastce, uratujcie Willa, ucieknijcie agentom, wyprawcie się na Drugą Stronę – wszystko to czeka waszą drużynę.

Planowana data premiery: 26 października

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Mindbug: Nowi Słudzy

aFgh2ZEY Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

Zwiększyć ilość potworów! Mindbug wytrzyma!

Dodatek Nowi Słudzy wprowadza 12 nowych stworów (po 2 karty każdy), które kompletnie odświeżają zależności między kartami znanymi z gry podstawowej. Każda karta jest przepotężna – jak to w Mindbugu – i każda – jak to w Mindbugu – ma potencjał do wykręcenia niesamowitego kombosa.

Planowana data premiery: 21 września

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Aeon’s End: Strzaskane Marzenia

DFNF5MfS-1024x1024 Wielkie przedsprzedaże od wydawnictwa Portal Games

Jedna nowa, podniebna Nemesis. Jeden nowy mag, który odkrył nieznaną dotąd potęgę. Gigantyczny zestaw nowych Klejnotów, Artefaktów, Zaklęć, Skarbów i Popleczników.

Strzaskane Marzenia to dodatek zorientowany na dostarczenie nowych narzędzi do walki z wrogami Gravehold. Zawiera nową Nemezis, nowego Maga Bram oraz mnóstwo nowych Klejnotów, Artefaktów, Zaklęć, Skarbów i Popleczników.

Planowana data premiery: 21 września

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *