Wielka Draka w małym mieście – Ruszyła kampania!

Długo oczekiwana kampania polskiej wersji gry Townsfolk Tussle wystartowała właśnie na portalu wspieram.to! Na wsparcie projektu macie czas do 13 października.

Zarys fabularny

O nie! Niemożliwe – szeryf Eureka-Zdroju został zamordowany!

Nikt nie pilnuje rogatek, a zbiry z sąsiednich miasteczek tylko czekały na taką okazję. Czy to koniec Eureki-Zdroju?

Ależ skąd! Grupa zdeterminowanych mieszkańców miasteczka sprzeciwiła się atakom. Nie są wcale tak bezbronni, jak by się wydawało. A jeśli dobrze im pójdzie, to kto wie, może któryś okaże się godnym tytułu nowego szeryfa. Dołącz do walecznej grupy obrońców Eureki-Zdroju.

Zapraszamy na Wielką drakę w małym mieście!

Wielka Draka w małym mieście to kooperacyjna gra o walce z bossem w kreskówkowym miasteczku Eureka-Zdrój. Waszym celem jest pokonanie grupy zbirów, którzy sieją spustoszenie po przedwczesnej śmierci szeryfa. Zbierzcie sprzęt, eksplorujcie miasto i wymyślcie idealną strategię do pokonania każdego z tych łajdaków.

Kampania wystartowała!

To może być jedna z najlepszych gier planszowych przyszłego roku, dlatego zdecydowanie polecam Wam się nią zainteresować. Polski wydawca, Lucky Duck Games, przygotuje grę podstawową oraz dwa dodatki. Jest też opcja dokupienia specjalnych metalowych monet oraz przypinek. Wspierając projekt, macie pewność otrzymania gry w pierwszej kolejności, a również cena będzie zdecydowanie niższa niż sklepach.

Wesprzyj projekt na platformie wspieram.to

Wielka Draka w małym mieście – progi kampanii
7e8fd5b1558de80e6fb97beacb2eff16-b31dc010a0a3ec4e9f27c7adcc1351d2-scaled Wielka Draka w małym mieście – Ruszyła kampania!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *