Uczta dla Odyna powraca! Przedsprzedaż wystartowała

Wszyscy fani gier euro powinni być zachwyceni! Kultowa Uczta dla Odyna powróci na sklepowe półki nakładem wydawnictwa Rebel. Premiera gry podstawowej oraz dodatku Norwegowie odbędzie się już 20 września.

Wejdź do świata Wikingów!

Kultowa gra strategiczna zaprojektowana przez Uwe Rosenberga powraca! Ta rozbudowana planszówka to prawdziwa saga o Wikingach, w której wcielamy się w przywódców klanów, by rozwijać swoją kulturę, prowadzić wyprawy handlowe i plądrować dalekie krainy. Ogromna liczba akcji do wyboru i mnogość dostępnych pomocników gwarantuje mnóstwo ciekawych i niepowtarzalnych rozgrywek. 

rebel-gra-strategiczna-uczta-dla-odyna-asset6 Uczta dla Odyna powraca! Przedsprzedaż wystartowała

Wersja gry wydana nakładem wydawnictwa Rebel zawiera planszę do rozgrywki dwuosobowej oraz dwa minidodatki: Wyspy i Żniwa. Równolegle z grą podstawową do sprzedaży trafi dodatek Norwegowie, wprowadzający modularną planszę, którą dostosowujemy do liczby graczy. Znajdują się na niej nowe pola akcji, dzięki którym odkryjemy niezbadane wyspy, wzniesiemy budynki i zdobędziemy unikatowe dobra.

Kup w przedsprzedaży

Właśnie wystartowała przedsprzedaż tego tytułu w sklepie internetowym wydawnictwa. Jeśli ceny tej gry na rynku wtórnym były dla Ciebie zabójcze to nie zwlekaj i kup dodruk przygotowany przez Rebela.

Kup Ucztę dla Odyna
Kup Ucztę dla Odyna: Norwegowie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *