Great Western Trail: Nowa Zelandia

Przedsprzedaż gry Great Western Trail: Nowa Zelandia rozpoczęta!

Gra zwieńczająca trylogię kultowej serii Alexandra Pfistera – Great Western Trail: Nowa Zelandia ukaże się jeszcze w tym roku! Wydawnictwo Rebel właśnie wystartowało z przedsprzedażą.

Nie krowy, lecz owce

Rozległe i dalekie ziemie Nowej Zelandii czekają na Ciebie! Wciel się w hodowcę podróżującego ze swoją trzódką owiec na początku XX wieku. Musisz pomóc rodzinnej farmie rozwinąć się oraz dostosować do nowych wyzwań kolejnego stulecia. Odkryj możliwości, jakie daje zmodyfikowany początek rozgrywki, zatrudnij zupełnie nowego pracownika, postrzygacza owiec, ciesz się jeszcze większą różnorodnością kart bonusowych i budynków albo zmierz się z Sarą w specjalnym wariancie jednoosobowym!

rebel-gra-strategiczna-gwt-nowa-zelandia-asset3 Przedsprzedaż gry Great Western Trail: Nowa Zelandia rozpoczęta!

Great Western Trail: Nowa Zelandia to nowa, samodzielna wersja popularnej gry strategicznej, w której wcielamy się w hodowców trzody. Stanowi zamknięcie trylogii Great Western Trail, zapewniając jednocześnie zupełnie nowe wyzwania. Podczas rozgrywki musimy dbać o swoje stado i reagować na jego potrzeby, a także skutecznie przetransportować je do punktu załadunkowego.

Na czym to polega?

Przemieszczaj swojego owczarza wzdłuż szlaku prowadzącego z dolnego lewego rogu planszy głównej, ku znajdującemu się w górnym prawym rogu Wellington. Po drodze wykonuj akcje oferujące różne sposoby na zdobycie punktów zwycięstwa: stawiaj budynki, kupuj owce na targu, ulepszaj porty i usuwaj napotkane niebezpieczeństwa.

rebel-gra-strategiczna-gwt-nowa-zelandia-asset1 Przedsprzedaż gry Great Western Trail: Nowa Zelandia rozpoczęta!

Za każdym razem, kiedy Twój owczarz dotrze do Wellington, dostarczasz swoje owce do lokalnego albo zagranicznego punktu handlowego, za co również otrzymujesz punkty zwycięstwa. Następnie Twój owczarz ponownie wyrusza z dolnego lewego rogu planszy, aby podczas całej rozgrywki dotrzeć do Wellington mniej więcej 5 do 6 razy.

Punkty ze wszystkich elementów sumuje się na koniec gry. Zwycięży osoba, która zdobędzie ich najwięcej.

Planowana premiera gry: 17 listopada 2023r.

gwt-RECENZJA-BANER Przedsprzedaż gry Great Western Trail: Nowa Zelandia rozpoczęta!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *