Poznaliśmy datę premiery gry Ekspedycyje!

Ekspedycyje – Nowa gra z uniwersum Scythe pojawi się w sklepach już w października. Gra dostępna jest w przedsprzedaży.

Przygoda w dzikiej Syberii

Oczy całego świata zwrócone są na Syberię, gdzie olbrzymi meteoryt rozbił się przy rzece Tunguskiej, budząc pradawne zepsucie. Ekspedycja  doktora Tarkowskiego zapuszcza się w dziką tajgę, aby zbadać meteoryt i jego wpływ na okolicę. Żądni przygód bohaterowie niedawnych wojen finansują własne wyprawy, w poszukiwaniu chwały, przygody i pradawnych artefaktów dawno zapomnianej, mrocznej cywilizacji.

Ekspedycyje to rywalizacyjna gra o eksploracji oparta na mechanice zagrywania kart i budowania silnika, pozwalającego graczom tworzyć potężne kombinacje. Aktywuj karty, aby zyskać siłę, przebiegłość i unikatowe zdolności robotników. Podróżuj na pokładzie swego mecha odkrywając nieznane, zdobywając nowe zasoby oraz karty. Ulepszaj swą machinę z pomocą robotników, przedmiotów, meteorytów i zadań. Użyj siły i przebiegłości, aby przezwyciężyć zepsucie, czyhające na Syberii.

Ekspedycyje-zawartosc-pudelka Poznaliśmy datę premiery gry Ekspedycyje!
Premiera coraz bliżej!

Nowa gra, której autorem jest Jamey Stegmaier, dziejąca się w uniwersum 1920+ Jakuba Różalskiego, czyli Ekspedycyje, będzie mieć premierę już 17 października!

Prapremiera odbędzie się na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi w towarzystwie wystawy prac Jakuba Różalskiego (7-8 października), a wcześniej będzie rozsyłana do osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Phalanx Polska.

W polską wersję będzie można przedpremierowo zagrać na również na Planszówkach w Spodku!

Kup Ekspedycje w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Phalanx

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *