Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Z uwagi na zbliżające się targi ESSEN, przedsprzedaże miesiąca Portalu zostały przyśpieszone. Możecie już zamawiać nowe gry – n.in. Circadians, Fantastyczne Fabryki oraz wyczekiwany dodatek do Ark Novy!

Fantastyczne Fabryki

cY0W7v8N Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Szybka, sprytna gra w budowanie i produkowanie. Ścigaj się z innymi graczami i zbuduj najwydajniejszy zespół fabryk w jak najmniejszej liczbie rund. Ostrożnie zarządzaj swoimi projektami, szkól pracowników i wyprodukuj tak dużo towarów, jak to tylko możliwe. Buduj, szkól, produkuj i zatrudniaj… w tej sprytnej grze o zarządzaniu kośćmi i tworzeniu swojego silniczka z kart!

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Fantastyczne Fabryki: Manufrakcje

z7_2DwoW-1024x1024 Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Jeszcze bardziej fantastyczne fabryki. Manufrakcje to rozszerzenie do gry Fantastyczne Fabryki, które dodaje nowe karty Projektów i Specjalistów, ale także nowe surowce (Witaminy) oraz asymetryczne zdolności graczy. Każda frakcja zapewnia wyjątkowe rozwiązania dające przewagę i zmienia sposób prowadzenia biznesu… a nowy surowiec dywersyfikuje strategie wiodące do sukcesu.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Circadians Ład Chaosu

ladchaosu_PNG_box_350x350-kopia Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Planeta, która staje się polem bitwy. Frakcje, które muszą zapomnieć o dyplomacji. Ład Chaosu to rozbudowana, epicka gra area control w klimatach fantastyki naukowej. 6 różnych frakcji, planeta do podboju, przywódcy, unikatowe cechy, zróżnicowane budynki, zasoby, bitwy i technologie… A wszystko to w walce o nieoczywiste cele: kontrolę nad starożytnymi reliktami dla wszystkich lub specyficzne zadania dla poszczególnych frakcji. Planszowa uczta, na którą fani walki o kontrolę nad terytorium długo czekali!

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Circadians Ład Chaosu – Heroldowie

rAKVAcyX Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Rozszerzenie do Ładu Chaosu wprowadza nowych Przywódców, Taktyki i Cechy. Dzięki 2 nowym Liderom dla każdej Frakcji gracze zwiększają regrywalność tytułu, zyskując większą różnorodność taktyk i strategiczne możliwości do odkrycia podczas rozgrywek.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Circadians: Nowy Świt

v6dENP0t-1024x1024 Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Nowa planeta pełna nowych możliwości… Nowy Świt to gra euro, która wykorzystuje mechanikę planowania akcji i zarządzanie kośćmi w futurystycznym świecie eksploracji pozaziemskiej cywilizacji. Zaprojektowana została przez S.J. MacDonalda, autora m.in. Wędrowców znad Południowego Tygrysu oraz Architektów, Paladynów i Wicehrabiów Zachodniego Królestwa.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Circadians: Nowy Świt – Specjaliści

5ixk0941 Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Dodatek do gry Circadians: Nowy Świt wprowadzający cennych Specjalistów, asymetryczne Posterunki, dodatkowe klany mieszkańców Ryh oraz jeszcze więcej Liderów, Kontraktów, Statków i Farm.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Ark Nowa: Wodny Świat

yoFZG7hq Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Dodatek do bestsellerowej Ark Novy wprowadza do gry morskie gatunki zwierząt, a wraz z nimi moc nowych elementów do gry. Nowe, wodne wybiegi, które muszą znajdować się w sąsiedztwie wody, zdolności mieszkańców raf odpalane przy każdym dołączeniu kolejnego tego typu zwierzęcia, czwarty uniwersytet czy asymetryczne karty akcji dobierane przed każdą grą… To tylko niektóre innowacje tego rewelacyjnego rozszerzenia.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Podwodne Miasta: Nowe Odkrycia

PM_NO_Box3D_lores-1 Październikowe przedsprzedaże Portal Games

Powrót dodatku do gry Podwodne Miasta zawierającego trójwarstwowe planszetki gracza wraz z nowymi mapami, 52 nowe karty, kafle zielonych Metropolii, nowych asymetrycznych Prywatnych Asystentów, karty asymetrycznego startu oraz moduł Muzeum.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *