Nowości Portal Games już w sprzedaży!

Wydawnictwo Portal Games rozpoczyna przedsprzedaż nowych tytułów z długo oczekiwaną polską edycją Niezbadanej Planety na czele! Premiery gier planowane są na wrzesień tego roku.

Niezbadana Planeta 

Planet_Unknow_Box-Front-300x300 Nowości Portal Games już w sprzedaży!

W Niezbadanej Planecie każdy gracz ma swoją Planetę do odkrycia i Korporację do rozwinięcia. W ruch idą “tetrisowe” kafelki, których dostęp reguluje sprytny, obrotowy podajnik. Każde umieszczenie kafelka na Planecie pomaga zbudować planetarny silnik generujący punkty zwycięstwa. 

Gra skrzy się od błyskotliwych rozwiązań. Obrotowy podajnik z kaflami, który napędza wybory w grze, tetrisowe kafle, które układamy na planszy Planety, asymetryczne Korporacje, które rozwijasz na różne sposoby… wszystko to przekłada się na przystępną grę dla 1-6 graczy z zasadami łatwymi do opanowania, a dającymi przestrzeń na eksplorację głębi rozgrywki. 

Zbuduj Planetę z “tetrisowych” kształtów, zoptymalizuj silnik swojej asymetrycznej Planety i Korporacji, zbieraj Meteoryty planetarnym Łazikiem i pokonaj sąsiednie Planety w rywalizacji o cele! 

Prapremiera na Planszówkach w Spodku 9-10 września 

Planowana data premiery: 14 września

Kup w sklepie wydawnictwa 

Rozszerzenie i bonusy 

np_PNG_box_350x350 Nowości Portal Games już w sprzedaży!

Równolegle z grą podstawową Portal Games wydaje Zestaw Ulepszeń z nowymi planetami i planszami korporacji. Zamawiając grę w przedsprzedaży na stronie sklep.portalgames.pl, gracz otrzyma zestaw unikatowych bonusów: dodatkową planetę zaprojektowaną przez Ignacego Trzewiczka dla gry podstawowej oraz tęże planetę, 40 plastikowych znaczników kapsuł i 60 plastikowych znaczników meteorów dla zestawu z grą podstawową i dodatkiem. 

Kup w sklepie wydawnictwa

Neuroshima Hex: Gildia Kupców

img_3449-218x300 Nowości Portal Games już w sprzedaży!

Siedemnasta dodatkowa armia do Neuroshimy Hex, jednej z najżywotniejszych gier planszowych na rynku, skupia się na sile pieniądza… nawet jeśli to gamble, czyli szemrana waluta postapokaliptycznego świata. Przed graczami poważna decyzja: wykorzystać szybkie jednostki w bitwie, czy odrzucić je, by zdobyć gamble do wydania na podkręcenie działania reszty armii!

Zmień myślenie o odrzucaniu żetonów i odkładaj te, które przyniosą ci najwięcej gambli, by opłacić cechy swoich jednostek.

Prapremiera na Planszówkach w Spodku 9-10 września

Planowana data premiery: 19 września

Kup w sklepie wydawnictwa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *