Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Jak zawsze, na początku miesiąca – wydawnictwo Portal Games rusza z przedsprzedażami! W tym miesiącu oferta jest wyjątkowo mocna!

Listopadowe i grudniowe premiery Portal Games

Jesienną porcję tytułów otwiera Hegemony – rozbudowana, głęboko interakcyjna gra euro z nietypowym, wciągającym tematem. Gracze w rolach klasy średniej, klasy robotniczej, kapitalistów i państwa w walce o dominację nad krajem? Tylko w Hegemony! W sukurs idzie przygodowa, figurkowa gra Marvel Zombies – wyjątkowa odsłona serii Zombicide. Wyjątkowa jest w niej rola graczy: jako skażeni Superbohaterowie będą próbować zaspokoić swój głód w serii misji, które rozniosą planszową metropolię w pył. Wyjątkowa jest także oferta przedsprzedażowa. Do zamówień dokładamy specjalny, niedostępny na rynku zestaw z 6 figurkami i kartami superbohaterów. Do tego na chętnych czeka kolekcjonerska gratka: olbrzymia, 62-centymetrowa figurka Galactusa w bardzo ograniczonym nakładzie! Przesprzedażowy debiut dopełniają dodatki do naszych bestsellerowych serii. Długo oczekiwane rozszerzenie Maruderzy do Roota razem z Paczką Terenów, a do Massive Darkness 2 dwa rozszerzenia z nowymi wrogami i grywalnymi postaciami: Mnisi i Nakromanci kontra Znakomitość oraz Gates of Hell.

Hegemony: Poprowadź swoją klasę do zwycięstwa

hegemony-1024x1024 Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Niezwykły symulator funkcjonowania… państwa!

Hegemony to niezwykła gra strategiczna, która oddaje w ręce graczy funkcjonowanie całego państwa – jego gospodarki i polityki. Przejmij kontrolę nad jedną z czterech grup: Klasą Robotniczą, Klasą Średnią, Klasą Kapitalistów lub Państwem. Kształtuj krajobraz gospodarczo-polityczny zgodnie ze swoją wizją i poprowadź swoją klasę do zwycięstwa!

Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 90-180 minut
Wiek: 14+

Zamów Hegemony w sklepie Portal Games i zgarnij specjalny bonus: zestaw zakładek, dzięki którym uporządkujesz karty w swoim pudełku, oraz dwustronicowy skrót rundy. 

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Hegemony: Kryzys i kontrola

hegemony-kryzys-kontrola Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Rozszerzenie pełne nowych wyzwań

Rozszerzenie „Kryzys i Kontrola” oferuje nowe wyzwania i dodatkowe tryby gry, które jak nigdy dotąd sprawdzą twoje umiejętności zarządzania! Karty Reakcji na Kryzys i Wydarzenia Alternatywne dodadzą więcej różnorodności do twoich gier, Ukryte Plany unikalne dla Klas zachęcają do nowych strategii polityczno-ekonomicznych, a przygotowane Automy pozwolą ci doświadczyć wszystkich ról w grze, niezależnie od liczby graczy.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Hegemony: Wydarzenia historyczne

hegeomny-wydarzenia Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Zanurz się w historii świata! 

Przeżyj rewolucję amerykańską i rosyjską, I i II wojnę światową, kryzysy finansowe i reformy gospodarcze! Symuluj ich wpływ na społeczeństwo w rozszerzeniu do gry Hegemony: Poprowadź swoją klasę do zwycięstwa.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Marvel Zombies

marvel-zombies Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Teraz to ty jesteś zombiakiem… Superzombiakiem!

Marvel Zombies to samodzielna gra kooperacyjna, w której wcielacie się w superbohaterów zamienionych w zombie. Będziecie wspólnie polować na świeże mózgi i walczyć z agentami i herosami kontrolowanym przez mechanikę gry. Wypełniajcie zadania, pokonujcie Wrogów i zaspokajajcie Głód! Eliminowanie Wrogów i pożeranie Postronnych wzmacnia moce postaci, ale grozi utratą kontroli i niepowstrzymaną furią. Tylko dzięki współpracy odnajdziecie klucz do ocalenia!

Liczba graczy: 1-6
Wiek graczy: 14+
Czas gry: 1h

Stary Logan, Daredevil, Alternatywna wersja Spider-mana, stary Hawkeye, Elektra i Marshall Bullseye dołączają do gry! Zamów Marvel Zombies w sklepie Portal Games i zgarnij unikatowy bonus z figurkami i kartami 6 nowych superbohaterów. Oto Marvel Zombicide Zombies Cmon Artist Signed Special Edition Set w oryginalnej, anglojęzycznej wersji.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

ZESTAW Z WYJĄTKOWĄ FIGURKĄ GALACTUSA!

Root: Punty Terenu

ROOT-PACZKATERENO Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Leśne polany właśnie zyskały na wyjątkowości…

Ożyw Leśnogród dzięki Punktom Terenu, które dodają polanom wyjątkowej mocy. Walcz o kontrolę nad Zaginionym Miastem lub spróbuj zapewnić sobie wpływy na Czarnym Rynku. Buduj budynki w Starym Drzewie lub zabezpiecz Legendarną Kuźnię. Każdy Punkt Terenu oferuje graczom nowe wyzwania strategiczne i możliwości taktyczne. Dołóż je do swojej partii niezależnie od rozgrywanego trybu i liczby graczy. A co najlepsze, działają z każdą z czterech map Roota! 

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Root: Maruderzy

ROOT-MARUDERZY Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Nowe oblicza wojny zwierzaków.

Root: Rozszerzenie Maruderzy wprowadza do gry dwie nowe frakcje: Władcę Szczurów i Żelazną Straż oraz czterech Zaciężnych. Zawiera także zestaw kart przygotowania zaawansowanego, które pozwolą doświadczonym graczom rozpocząć grę na nowe sposoby. Nowy dodatek – uważany przez społeczność graczy za jeden z najlepszych w serii – to setki nowych konfiguracji rozgrywek!

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Massive Darkness 2: Mnisi i Nekromanci kontra Znakomitość

MASSIVE2-MNISI Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Rzuć wyzwanie Mrokowi z nowym potworem i zestawem bohaterów.  

To rozszerzenie wprowadza do gry dwie nowe Klasy: Mnichów i Nekromantów. Zawiera ono 4 Bohaterów, wraz ze wszystkimi potrzebnymi komponentami, a także nowego Grasującego Potwora: Znakomitość – niegdyś boską istotę, która została strącona do Pierwotnej Sfery za swój skrajny brak tolerancji dla niezliczonych wad śmiertelników.

Massive Darkness 2: Gates of Hell

MASSSIVE2-GATES Mocarne przedsprzedaże listopada w Portal Games!

Wsparcie dla piekielnych zastępów!

W najmroczniejszych głębinach zapomnianych katakumb czekają na ciebie Wrota Piekieł. Ten zestaw Wrogów do gry Massive Darkness 2 zawiera 2 dodatkowe Zgraje: Żywe Posągi i Demony Cienia (Przywódców i Popleczników), a także Cerbera, nowego Grasującego Potwora, oraz ich karty przeznaczone do rozgrywki w Massive Darkness 2. 

KUP PAKIET DODATKÓW W PRZEDSPRZEDAŻY!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *