Kultowe El Grande powraca! Przedsprzedaż wystartowała!

Kultowa gra El Grande powróci w odświeżonej wersji, dzięki wydawnictwu Lucky Duck Games Polska. Grę możecie już zakupić w przedsprzedaży w sklepie internetowym wydawcy.

Zarys fabularny

Hiszpania. XV wiek. Od niemal 700 lat pomiędzy chrześcijańskimi i muzułmańskimi władcami trwa wojna o władzę nad półwyspem. Jako grand, członek najwyższej arystokracji, chcesz rozszerzyć swoje wpływy w Hiszpanii. Wysyłasz swoich dzielnych rycerzy – caballero, by przejmowali nowe regiony i zdobywali władzę. Czy uda ci się zwyciężyć bitwę o Hiszpanię i zostać El Grande?

359692051_302246988933133_6852013189791273352_n2 Kultowe El Grande powraca! Przedsprzedaż wystartowała!

Kultowa gra w nowej odsłonie

Nowa edycja El Grande zawiera odświeżone ilustracje, dwa mini-dodatki oraz dodatkowe karty akcji. Nowe warianty pozwolą na intensywniejszą grę z mniejszą liczbą graczy oraz z krótszym czasem rozgrywki. El Grande to jedna z najbardziej znanych i cenionych gier planszowych na świecie. W 1996 roku zdobyła prestiżową nagrodę niemieckiej gry roku – Spiel des Jahres – i od tego czasu nie znika ze stołów graczy, co potwierdza wysokie miejsce w rankingu BoardGameGeek. To planszówkowy klasyk, który po latach nie stracił nic ze swojej grywalności. Jeśli nie mieliście okazji zagrać we wcześniejszą wersję, to doskonały moment, żeby nadrobić zaległości.

KUP W PRZEDSPZEDAŻY!

Polską wersję językową odświeżonej wersji El Grande stoi wydawnictwo Lucky Duck Games Polska, które niedawno odebrało aż dwie statuetki w najstarszym konkursie gier planszowych w Polsce – Planszowa Gra Roku. Kaczki mają zdecydowanie nosa do dobrych gier!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *