Gra-niespodzianka od Portal Games!

Wydawnictwo Portal Games jedzie na festiwal AleGramy z grą niespodzianką! Na uczestników imprezy, czekać będą przedpremierowe egzemplarze gry Zombicide: Broń w Dłoń. Właśnie ruszyła przedsprzedaż tego tytułu. Premiera sklepowa – jeszcze w tym miesiącu!

Najpierw Gdańsk, potem cała Polska!

Z przyjemnością ogłaszamy nowy tytuł ze stajni Portal Games: Zombicide Broń w Dłoń. Jest to samodzielna kooperacyjna gra-wykreślanka z uniwersum Zombicide. Ze swoją figurkową siostrą dzieli świat, miłość do tłuczenia umarlaków i niesamowite stężenie dobrej zabawy! Zombicide: Broń w dłoń nie było dotąd zapowiadane. Wydawnictwo przygotowało ten tytuł specjalnie na festiwal AleGramy, który 18-19 listopada ma miejsce w Gdańsku. Konwentowicze będą pierwszymi graczami w Polsce, którzy będą mogli poznać, pograć i zakupić tę grę!

zombicide_bron_w_dlon-04-scaled Gra-niespodzianka od Portal Games!

Właśnie ruszyła przedsprzedaż!

Dzień przed festiwalem, 17 listopada, w programie Planszówki TV na kanale Portal Games PL ruszyła przedsprzedaż gry. Gracze, którzy zamówią ją w e-sklepie Portalu, otrzymają dwie dodatkowe planszetki do gry: bossa i bohatera pochodzących z uniwersum gry Neuroshima Hex! Ten minidodatek powstał w Portalu i dostępny jest tylko w wersji polskiej!

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY

Na AleGramy nastąpi uroczysta prapremiera gry, jej prezentacje i rozgrywki. Na stoisku Portalu (HALA B – STOISKO 38) gra będzie dostępna wraz z przedsprzedażowym bonusem. Wreszcie, gra trafi do sklepów w dniu oficjalnej premiery, 30 listopada, razem z inną polską edycją wydawnictwa CMON – figurkowa grą Marvel Zombies.

zombicide_bron_w_dlon-62-scaled Gra-niespodzianka od Portal Games!

Zombie, tetris, flamaster i gąbka

Nieliczni Ocalali opędzają się przed nienażartą hordą zombiaków… za pomocą mazaka, gąbki i sprytnej mechaniki wykreślania obrażeń z użyciem tetrisowych kształtów. Zombiaki spawnują się i nacierają. Mają swoje specjalne zdolności, niepowstrzymany głód i straszliwego bossa za plecami. Nie mają za to wdzięku, urody i litości! Rozpraw się z nadgniłym przeciwnikiem z użyciem tetrisowych kształtów: zakreśl całe pole na jego karcie, zanim cię dopadnie! Boostuj swoją broń, mądrze używaj kart przyjaciół, ciułaj amunicję i pancerz… aby stawić czoła bossowi i przetrwać kolejny dzień apokalipsy zombie!

Informacje pudełkowe:
liczba graczy: 1-6
wiek: 14+
czas gry: 30 min

zombicide_bron_w_dlon-35-scaled Gra-niespodzianka od Portal Games!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *