Brass Lancashire i Brass Birmingham powracają!

Już w kwietniu na sklepowe półki powrócą dwa bardzo wyczekiwane tytuły Bras Lancashire i Brass Birmingham. Premiera obu gier planowana jest na 26.04.2024. Właśnie wystartowały przedsprzedaże.

Brass Lancashire

rebel-gra-strategiczna-brass-lancashire-box3d Brass Lancashire i Brass Birmingham powracają!

Przenieś się w czasy angielskiej rewolucji przemysłowej i wciel się w jednego z przedsiębiorców, którzy rywalizują o dominację na rynku w Lancashire i okolicy. Rozwijaj swoje imperium przemysłowe poprzez budowę kanałów i kolei, a także uruchamianie i unowocześnianie rozmaitych zakładów: przędzalni bawełny, kopalni węgla, hut żelaza, stoczni i portów. 

Brass: Lancashire to rozbudowana i wielowymiarowa gra ekonomiczna, w której Martin Wallace zaprasza nas do wymagającego świata interesów, w którym trzeba twardo walczyć o swoje.

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Brass Birmingham

rebel-gra-strategiczna-brass-birmingham-box3d-974x1024 Brass Lancashire i Brass Birmingham powracają!

Przenieś się w czasy angielskiej rewolucji przemysłowej i wciel się w jednego z przedsiębiorców, którzy rywalizują o dominację na rynku w Birmingham i w regionie West Midlands. Rozwijaj swoje imperium przemysłowe poprzez budowę kanałów i kolei, a także uruchamianie i unowocześnianie rozmaitych zakładów: przędzalni bawełny, kopalni węgla, hut żelaza, manufaktur, garncarni i browarów.

Brass: Birmingham to rozbudowana i wielowymiarowa gra ekonomiczna kontynuująca myśl zapoczątkowaną przez Martina Wallace’a w bestsellerowym Brass: Lancashire. Według użytkowników serwisu BoardGameGeek – najlepsza gra wszech czasów!

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *