Bad Company

Bad Company: Szemrana Ekipa – ruszyła przedsprzedaż!

Wydawnictwo Dice&Bones ruszyło z przedsprzedażą swojej kolejnej gry. Premiera Bad Company: Szemrana Ekipa odbędzie się jeszcze w tym roku. Dla pierwszych 150 osób wydawnictwo przygotowało ciekawy gratis.

Stwórz swój gang!

Bad Company to gra dla 1-6 graczy, w której tworzycie własny gang i realizujecie różne plany. Będziecie zbierać zasoby, aby ukończyć napady, ulepszać samochody i zdobyć pieniądze, potrzebne do rekrutacji nowych członków gangu. Musicie też pamiętać, aby upewnić się, że uciekliście przed policją. Im bardziej rozwinięci są Wasi gangsterzy, tym lepsze zdobywają dla Was nagrody. Gra kończy się, gdy jakiś gracz zrealizuje szósty napad lub gdy jakikolwiek samochód dotrze do doku na torze miejskim. Gracz z największą liczbą punktów wygrywa. Grę cechują proste zasady i zerowy downtime. Tutaj cały czas coś robimy, nawet w trakcie tury innego gracza!

Kup w promocyjnej cenie

Wydawnictwo Dice&Bones przygotowało bardzo fajną promocję z okazji startu przedsprzedaży tego tytułu. Kupując Bad Company w przedsprzedaży na stronie wydawcy, po za samą grą otrzymacie:

  • Karty koloru gracza
  • Kolekcjonerską kostkę
  • Zestaw naklejek na meeple

Ale to nie wszystko! Pierwsze 150 osób zamawiających grę otrzyma darmowy prezent – Dice Tray stworzony przez firmę Playmaty. Radzę nie zwlekać, bo taka oferta się już nie powtórzy!

KUP W PRZEDSPRZEDAŻY!

badcompanycena-1024x576 Bad Company: Szemrana Ekipa – ruszyła przedsprzedaż!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *