Architekci 7 Cudów Świata: Medale – ruszyła przedsprzedaż!

Wydawnictwo Rebel właśnie uruchomiło przedsprzedaż pierwszego dodatku do gry Architekci 7 Cudów Świata. Medale pojawią się na sklepowych półkach już w lutym!

Przygotuj się na nowe wyzwania, dostosuj strategię i wykorzystaj atuty swojego miasta, aby zdobyć cenne medale. Decyzje, które podejmiesz, odcisną trwały ślad na kartach historii. Nie pozwól jednak, aby prześcignęli Cię przeciwnicy!

rebel-dodatek-architekci-7-cudow-swiata-medale-asset3-1024x477 Architekci 7 Cudów Świata: Medale - ruszyła przedsprzedaż!

Architekci 7 Cudów Świata: Medale to rozszerzenie wprowadzające dwa kolejne cuda (Koloseum w Rzymie i Ziggurat w Ur), cztery dodatkowe żetony postępu, a także zupełnie nowy element gry: tytułowe medale. Są to cele, które zapewniają graczowi dodatkowe punkty, jeśli zrealizuje je przed sąsiadami. Dzięki nim mamy okazję wypróbować zupełnie nowe strategie, mimo że podstawowe warunki zwycięstwa pozostają takie same.

Planowana premiera gry obędzie się 23.02.2024r.

rebel-dodatek-architekci-7-cudow-swiata-medale-asset2-1024x696 Architekci 7 Cudów Świata: Medale - ruszyła przedsprzedaż!

Czym są Architekci 7 Cudów Świata?

To dynamiczna gra rodzinna, doskonała na początek przygody z planszówkami. Podczas rozgrywki staramy się wznieść własną budowlę, jak najlepiej wykorzystując dostępne efekty i możliwości. W swojej turze wybierasz jedną z trzech kart, na których znajdziesz różne postacie pomocne w zdobywaniu surowców do budowy cudów, dokonywaniu odkryć naukowych oraz toczeniu bitew z sąsiadami. Przeczytaj moją recenzję gry podstawowej.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *