Strefa 25

Strefa 25 – nowy komiks paragrafowy od FoxGames!

Zarys fabularny

Jest rok 2048. Roboty przejęły władzę nad światem. Ludzie, którym udało się przeżyć, próbują się ukryć. Masz na imię Karl i zostałeś wysłany na specjalną misję. Masz opuścić bunkier, by odnaleźć lek na śmiertelną chorobę, która wywołała epidemię wśród Twojej społeczności. Podczas misji musisz mądrze zarządzać zapasami, unikać obrażeń w czasie walk, pozyskiwać ekwipunek, szukać lekarstw i roślin. Czy uda Ci się pozostać niezauważonym dla patrolujących okolicę dronów? Czy przeżyjesz i wypełnisz swoją misję? Podejmuj mądre decyzje. Los całej społeczności jest w Twoich rękach, bo tutaj bohaterem jesteś Ty! 

Czym jest gra paragrafowa?

Jest to gra książkowa, przeznaczona najczęściej dla jednego gracza. Polega na czytaniu opisów i dokonywaniu wyborów, z których każdy odsyła nas do innego paragrafu w książce. W trakcie gry można zbierać przedmioty i ich używać. Zmieniają się także takie wartości jak siła czy punkty życia.

Kup w przedsprzedaży

Premiera gry zaplanowana jest na najbliższą środę (23.08.2023), ale już teraz możecie kupić grę w przedsprzedaży. Zapowiada się kolejna, rewelacyjna przygoda!

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *