Premiera gry A.D.E.L.E. opóźniona!

Bardzo smutna informacja dla tych, którzy czekali na premierę gry A.D.E.L.E. Wydawnictwo Galakta przekazało informację o konieczności przełożenia premiery na II kwartał 2024 roku.

Oświadczenie wydawnictwa Galakta

Dzisiaj jesteśmy zmuszeni przekazać Wam niemiłą informacje w temacie gry A.D.E.L.E.
Premiera miała odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Niestety gra, która trafiła do naszego magazynu, nie nadaje się do sprzedaży. Z powodu zaniedbań fabryki cały nakład zawiera w środku elementy pokryte pleśnią. W związku z tym wszystkie elementy gry muszą zostać przedrukowane. Bardzo nam przykro, jednak z tego względu, A.D.E.L.E. pojawi się w sklepach prawdopodobnie w II kwartale 2024r.
Będziemy Was informować o nowej dacie premiery.

pic6165973 Premiera gry A.D.E.L.E. opóźniona!

O grze

Czas ucieka, a statek coraz bardziej oddala się od Ziemi… coraz dalej od zbawienia. ADELE jest tak oziębła, jak tylko komputer mógłby być. Pozbywa się nas beznamiętnie, jedno po drugim, niczym ktoś wymiatający robactwo z domu. To, co zaczęło się jako ekscytująca wyprawa na Marsa, przerodziło się w istny koszmar. Przerażający, ponury koszmar. Muszę dostać się do serwerowni i wyłączyć ADELE, ale żeby dostać się do środka, potrzebuję identyfikatora… Cholera! Czy powietrze w tej części statku jest jakieś rzadsze…? Aż nie mogę oddychać… Potrzebuję… powietrza…

W ADELE wszyscy gracze (z wyjątkiem jednego) wcielają się w członków załogi, którzy próbują znaleźć przedmioty niezbędne do ukończenia jednej z dwóch misji: wyłączenia ADELE lub ucieczki ze statku. Ostatni gracz wcieli się w rolę zbuntowanej SI, która próbuje im w tym przeszkodzić.

pic6166659 Premiera gry A.D.E.L.E. opóźniona!

Obie misje wymagają dostarczenia określonych przedmiotów do wskazanych miejsc na statku. Każdy z członków załogi posiada tylko szczątkową wiedzę na temat tego gdzie należy zanieść każdy z nich. Wszyscy muszą ze sobą ściśle współpracować, aby znaleźć i dostarczyć we właściwe miejsce każdy z tych przedmiotów, jednocześnie strzegąc tych informacji przed ADELE. Wypełnienie każdej z dwóch misji wymaga również spełnienia określonego dla niej warunku. Jeżeli wcześniej skończy się czas lub któryś z członków załogi zginie, ADELE odnosi zwycięstwo.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *