Ruszyła kampania FLOE na Kickstarterze!

Na platformie Kickstarter ruszyła kolejna ciekawa kampania. Tym razem mowa o pięknie zilustrowanej grze – FLOE od PIKA Games.

FLOE to gra dla 1-4 graczy, która zabierze Was w heroiczną podróż przez Morze Gór Lodowych. Wybierzcie swoją ścieżkę i odciśnijcie swój ślad w królestwie. Będziecie mogli badać ciągle zmieniające się wyspy gór lodowych i odkrywać tajemnice, a także żeglować w poszukiwaniu zatopionych skarbów i śmiałych przygód, czy też walczyć z przerażającymi potworami… We Floe jest wiele sposobów, aby zostać bohaterem.

W każdej turze wykonujecie akcję, dobierając kafelki ze wspólnego worka lub odkładając wcześniej dobrane kafelki do worka. Dzięki tym akcjom możecie aktywować swojego bohatera, pływać łodzią, dodawać nowe regiony do mapy i dobierać karty do ręki. Gra posiada unikalny system poruszania się między regionami, który pozwala bohaterom i żaglówkom z łatwością poruszać się po królestwie: do określania ruchu wykorzystywane są tylko naturalne kształty lodu i mórz. Możecie zbudować silnik, podnosząc poziom swojej postaci, ulepszając swoją charakterystyczną broń, wznosząc nowe budynki i zdobywając potężne magiczne przedmioty. Pierwszy gracz, który umieści wszystkie swoje znaczniki Floe, wykonując heroiczne wyzwania, zostaje zwycięzcą.

Czas na wsparcie projektu macie do 19.03.2024r. Jak to zwykle bywa przy takich wspieraczkach – część z elementów będzie dostępna wyłącznie w trakcie kampanii lub bezpośrednio w sklepie wydawcy (do wyczerpania zapasów). Oczywiście jeśli chcecie mieć wszystko, to warto rozważyć wsparcie – na pewno wyjdzie taniej niż już po premierze gry. Szczególnie, że gra zapowiada się bardzo dobrze! Niestety na ten moment nie ma w planach polskiej wersji językowej. Bardzo możliwe, że polska wersja językowa pojawi się w późniejszym czasie w wersji sklepowej.

WESPRZYJ PROJEKT NA KICKSTARTERZE!

https://www.youtube.com/watch?v=SGgMNuys_MM

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *