Morze Mgieł – kampania wystartowała!

Długo wyczekiwany start kampanii crowdfungingowej gry Morze Mgieł właśnie się rozpoczął. Przez najbliższe 21 dni będziecie mogli wesprzeć projekt. To jedyna okazja, żeby zdobyć ten wyjątkowy tytuł.

Zarys fabularny

XVIII w. wszystko na ziemi wydaje się być już odkryte, i podzielone między wielkie imperia. Jednak na skraju znanego świata wciąż istnieją lądy i morza, o których istnieniu niewielu ludzi wie. Jednym z nich jest morze znane jako Morze Mgieł. Miejsce unikane przez wszystkich żeglarzy z powodu okropnej pogody, nieznanych zjawisk, ogromnych stworzeń morskich pływających tuż pod powierzchnią, pirackich statków i widma Latającego Holendra. Poza tym nikt, nigdy nie wrócił stamtąd żywy, więc nie wiadomo nawet, co tak naprawdę się tam kryje, w dziwnej, gęstej mgle… Głód przygody, pieniędzy i sławy jest często silniejszy niż strach, zwłaszcza gdy pewnego dnia jeden statek w końcu wrócił do portu z Morza Mgieł, z ekscytującymi wiadomościami, a cała jego załoga wciąż jest w stanie oddychać!

thumbnail_2023-08-17-19_27_23-Misty-Waters-uzytkownika-Gawel-Mokracki-1024x682 Morze Mgieł - kampania wystartowała!
fot. Gaweł Mokracki

Morze Mgieł to gra typu sandbox, w której nie ma żadnej liniowości. Robimy to co chcemy, a nasze wybory mają wpływ na rozwój fabuły. W grze występuje wiele dróg do zwycięstwa i to tylko od nas zależy, jaką strategię obierzemy. Grę charakteryzuje – znakomita jakość komponentów, takie jak m. in. dwuwarstwowe planszetki, czy figurki oparte na prawdziwych, historycznych modelach statków. Sama gra kierowana jest do raczej zaawansowanych graczy, a czas rozgrywki może oscylować między 3-4h. Klimat Morza Mgieł jest unikatowy. Fajnie, że nie dostajemy kolejnej gry o piratach, a twórcy eksplorują bardziej ambitne i mniej oczywiste tematy. Miałem okazję zagrać w prototyp i mogę zagwarantować Wam wiele godzin doskonałej zabawy.

Dlaczego warto wesprzeć grę na Gamefound?

  • To może być jedyna opcja na otrzymanie swojej kopii gry. Twórcy nie planują premiery gry w wersji „retail”. W sklepach mogą pojawić się tylko niewielkie sztuki z tzw. retail pledge.
  • Ekskluzywne elementy, niedostępne w późniejszym czasie, oznaczone jako Gamegound Exclusive.
  • Gwarancja otrzymania gry w najniższej cenie
  • Im wyższe wsparcie, tym większa szansa na pojawienie się gry w innych językach.
  • Wsparcie dla twórców, którzy poświęcili wiele lat na pracę nad swoim passion-project.

WESPRZYJ PROJEKT NA PLATFORMIE GAMEFOUND

Więcej o grze dowiecie się na profilach na Facebooku oraz Instagramie.

thumbnail_2023-08-16-17_31_57-Misty-Waters-uzytkownika-Gawel-Mokracki-1024x682 Morze Mgieł - kampania wystartowała!
fot. Gaweł Mokracki

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *