Candy Hunters

Kampania gry Candy Hunters wystartowała!

Od dziś, przez najbliższe 30 dni będziecie mieli okazję wesprzeć wydanie gry planszowej Candy Hunters. Premiera gry planowana jest na październik 2024, więc idealnie na Halloween.

WESPRZYJ PROJEKT CANDY HUNTERS NA PLATFORMIE GAMEFOUND

Czym Jest Candy Hunters?

Candy Hunters to gra wydawnictwa Smart Flamingo, autorstwa Marka Chodania oraz Michała Grynia, zilustrowana przez Joannę Michalską. To strategiczna, abstrakcyjna gra planszowa, w której Twoim głównym celem jest umieszczenie płytek domów, aby zbudować określony wzór i zdobyć punkty. Posiadanie dzieci na kafelkach zawartych w wzorze sprawia, że możesz zebrać cukierki i usunąć te płytki z okolicy. Konieczne będzie manipulowanie duchami na swoją korzyść. Te mogą straszyć dzieci i przenosić je do sąsiednich płytek. Co może zepsuć twój plan lub… pomóc!

ad8818c0-d1dc-47ad-bc8d-f2e602aea891-1024x683 Kampania gry Candy Hunters wystartowała!

Grę wyróżniają:

  • proste zasady
  • kompaktowe rozmiary pudełka
  • piękna szata graficzna
  • gra skierowana do rodzinnych rozgrywek
  • bardzo fajny tryb solo z rosnącym poziomem trudności
  • gra niezależna językowo (w pudełku znajdziecie polską i angielską instrukcję)

Dlaczego wesprzeć teraz?

Istnieje kilka powodów dla których warto wesprzeć projekt już teraz. Przede wszystkim otrzymacie grę w pierwszej kolejności, na długo przed premierą sklepową. Po drugie, tylko teraz możecie skorzystać z promocyjnej ceny. W późniejszym czasie, cena gry będzie znacznie większa. Kolejnym istotnym argumentem jest to, że większa liczba zebranych przez wydawcę funduszy, pozwoli na wprowadzenie większej ilości zawartości dodatkowej, która nie spowoduje podwyżki ceny produktu. Mowa tutaj zarówno o ulepszeniach jakościowych, jak również takich wpływających bezpośrednio na rozgrywkę. Decydując się na wsparcie produktu na platformie Gamefound, możecie dostać dodatek Mysteroius Mist, który będzie dodatkiem bardzo limitowanym, który będzie dostępny wyłącznie podczas kampanii oraz w na konwentach (do wyczerpania zapasów). Ostatnim powodem, dla którego warto wejść w ten projekt, to docenienie twórców gry, którzy wykonali kawał dobrej roboty przy jej tworzeniu.

W trakcie kampanii macie też możliwość zakupić wcześniejsze projekty wydawnictwa – Eter oraz AI Space Puzzle.

WESPRZYJ PROJEKT CANDY HUNTERS NA PLATFORMIE GAMEFOUND

798a8ba3-ebec-4e23-a863-9d4f22df6f65-1024x684 Kampania gry Candy Hunters wystartowała!

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *