Dying Light – kampania na Kickstarterze wystartowała!

Planszowa adaptacja gry komputerowej już wkrótce wyląduje na naszych stołach. Jednak żeby to się wydarzyło, potrzebne jest Twoje wsparcie! Kampania na platformie Kickstarter właśnie wystartowała.

Wesprzyj projekt polskich twórców!

Wrocławskie studio Glass Cannon Unplugged wystartowało z kolejną kampanią wspieraczkową. Tym razem padło na adaptację gry komputerowej Dying Light. Będą zombie, będą figurki, będzie parkour i bardzo wciągająca i dynamiczna rozgrywka. Czas na wsparcie projektu macie do 20.03.2024. Co istotne, przez pierwsze 48h kampanii, wspierający otrzymają bezpłatnie pakiet bohatera – Kyle Crane.

WESPRZYJ GRĘ NA KICKSTARTERZE

O grze

Wirus opanował cały świat, cofając cywilizację do czasów średniowiecza. The City, jedno z ostatnich ludzkich osiedli, jest na krawędzi upadku. Wykorzystaj swoją zwinność i umiejętności bojowe, aby przetrwać i zmienić świat. 

Dying Light: The Board Game to gra planszowa dla 1-4 graczy utrzymana w klimatach survival horroru oraz inspirowana grą komputerową stworzoną przez polską firmę Techland. Gracze wcielą się w Runnerów – śmiałków próbujących przeżyć koniec cywilizacji na Ziemi. Nieznany wirus zamienia ludzi w zarażonych – żądną krwi bandę włóczących się ciał. 

Runners to dynamiczne postacie, które są w stanie stawić czoła niebezpieczeństwom miasta dzięki umiejętnościom parkour, doświadczeniu w walce i niezachwianej determinacji. Gra oferuje rozległą, modułową mapę miasta z budynkami 3D, interaktywnymi pomocami i zagrożeniami oraz efektownym cyklem dnia i nocy. Rozgrywka posiada tryb solo oraz kooperacji.

Dwie wersje

Twórcy przygotowali dwie wersje gry – standard i deluxe. Główna różnica, poza ceną to ilość plastikowych figurek. W wersji standardowej znajdziecie 4 plastikowe figurki bohaterów, a przeciwnicy zombie będą w formie kartonowych standiees. Wersja deluxe to aż 68 wysokiej jakości figurek! Twórcami gry są Przemysław Zub oraz Bartosz Tomala. Gra Dying Light zostanie wydana aż w 6 wersjach językowych. Oczywiście nie zabraknie polskiego wydania.

Dlaczego warto wesprzeć projekt?

Wspierając produkt na Kickstarterze, otrzymasz grę w pierwszej kolejności. Dodatkowo masz gwarancję najniższej ceny. Gra będzie dostępna również w sklepach, ale niektóre elementy będą albo niedostępne, albo będzie trzeba za nie dodatkowo dopłacić. Podczas kampanii, wszystkie streach goale są dokładane bezpłatne. Wspierając teraz, pozwalając na zebranie większej kwoty, masz wpływ na rozwój projektu i pojawienie się zawartości dodatkowej.

WESPRZYJ GRĘ NA KICKSTARTERZE

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *