17sieAll DayWicehrabiowie Zachodniego Królestwa: Strażnik kluczy Wydawca: Portal Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Dodatek,Ekonomiczna

Szczegóły

Wicehrabiach Zachodniego Królestwa: Strażnik Kluczy wzrastają napięcia i niepokoje na dworze Króla. Niektórzy próbują spiskować w tajemnicy, zawierając sojusze z urzędnikami o podobnych poglądach. Inni zaś szukają skarbów i tajemnic ukrytych głęboko w murach zamku. Czy do końca pozostaniesz lojalny wobec Króla, czy weźmiesz przyszłość w swoje ręce?

– Większa różnorodność i nowe strategie – dodatek do popularnej gry euro Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa, autorstwa S J Macdonalda i Shema Phillipsa, dodający nowe mechaniki – Skrzynie wzmacniające umiejętności kart Mieszczan, Publiczne Budynki, nowe karty Mieszczan (które teraz możesz pozyskiwać również w trakcie rozgrywki!) i kafle Manuskryptów.

– Publiczne Budynki – rywalizuj w konstrukcji trzech Publicznych Budynków, które oferują unikatowe moce i nagrody. 

– Więcej, lepiej, bardziej różnorodnie – nowi Mieszczanie (w tym 3 startowi), karty Graczy i Manuskrypty – wszystko to w służbie grywalności i nowych pomysłów na zwycięstwo.

Informacje pudełkowe
Liczba graczy: 1 – 4 
Czas gry: 60 – 90 minut
Wiek od: 12 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *