01lutAll DayW Krainie Legend Wydawca: Muduko Kategoria:NowośćRodzaj gry:Dla dzieci

Szczegóły

Trąbki, plecaki, kielichy, patelnie i inne rzeczy zgubiły się w okolicach Łysej Góry, zamku w Kórniku, w Tatrach i innych cudownych miejscach. A może zabrał je Pan Twardowski w drodze na księżyc?

W Krainie Legend gracze wcielają się w bajkowych detektywów, których zadaniem będzie jak najszybsze odnalezienie przedmiotów. Zadanie nie jest łatwe, bo obiektów na planszach jest całe mnóstwo! Każda plansza reprezentuje inną legendę. Gracze muszą wytężyć wzrok na morzu, w którym mieszka Jurata, w zamku z Białą Damą czy na krakowskim rynku, podczas tańca Lajkonika. Te rodzinne gry na spostrzegawczość zachwycają przepięknymi ilustracjami znanej i lubianej Nikoli Kucharskiej. Kilka trybów rozgrywki zapewni wszystkim członkom rodziny dużo dobrej zabawy przez wiele godzin.

Gry mają również charakter edukacyjny– stymulują i rozwijają percepcję u najmłodszych graczy, usprawniają logiczne myślenie i rozbudzają wyobraźnię. Można grać w nie także solo jak i nawet w 18 osób jednocześnie. To zaś sprawia, że jest to idealny tytuł także dla grup przedszkolnych lub szkolnych świetlic.

W Krainie Legend jest bezpośrednią kontynuacją W Krainie Baśni – obie gry można ze sobą łączyć, ale też grać oddzielnie.

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1 – 18
Czas gry: 15 minut
Wiek od: 5 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *