15lisAll DayTotal Domination Wydawca: Phalanx Polska Kategoria:NowośćRodzaj gry:Kontrola obszarów,Strategiczna

Szczegóły

II WOJNA ŚWIATOWA. STAWKA JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK WYSOKA. TWOJE WYBORY ZADECYDUJĄ O LOSIE NARODÓW I IMPERIÓW. PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD JEDNĄ Z POTĘG I WYKUJ WŁASNE PRZEZNACZENIE: TOTALNA DOMINACJA ALBO TOTALNA PORAŻKA

Jak wygrać globalny konflikt, w którym niepowodzenie równa się klęsce całego narodu? Walcz na lądzie, na morzach i oceanach, a także w powietrzu – bez względu na jakiekolwiek koszty. Wykorzystaj potencjał swojego przemysłu, aby wyprzedzić technologicznie przeciwnika i opracować skuteczniejszą broń. Wykrzesaj iskrę nadziei w okupowanych regionach, tworząc siły partyzanckie. I nigdy, przenigdy się nie poddawaj. W Total Domination dokonasz tego wszystkiego w 90 minut!

Spróbuj swych sił w innowacyjnej grze strategicznej o kontroli terenu dla 1-4 graczy. Odtwórz realia największego konfliktu w dziejach ludzkości albo napisz na historię na nowo, tkając niepowtarzalną, wiarygodną alternatywę dla Aliantów albo Osi. Zawsze możesz urozmaicić rozgrywkę, wykorzystując opcjonalny dodatek „Biegun Północny”, dodający nowe obszary i zmieniający dynamikę gry. Wygraj poprzez pełną napięcia walkę, błyskawiczny podbój, dyplomację albo niezrównaną pomysłowość naukowców – a wszystko to na unikatowej, dwustronnej planszy.

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1 – 4 osób           
Czas gry:  60 – 120 minut
Wiek: od 14 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *