11paźAll DayTajemnice Puszczy Wydawca: Galakta Kategoria:NowośćRodzaj gry:Kooperacyjna,Przygodowa

Szczegóły

Tajemnice puszczy to osadzona w tajemniczym lesie kooperacyjna gra przygodowa typu dungeon crawler dla 1-4 graczy. Odkrywanie, rozmieszczanie kafelków, zarządzanie kośćmi i walka z potworami – a wszystko to w przepięknej oprawie i dwóch wariantach rozgrywki: szybkim trybie podstawowym oraz trybie kampanii.

W trybie podstawowym będziecie eksplorować tajemniczy las złożony z ponad 20 kafelków. Gdy już dotrzecie do serca tej dzikiej kniei, przyjdzie Wam stoczyć walkę z bossem, którego musicie pokonać, aby wygrać rozgrywkę. Podczas fazy eksploracji każdy z graczy dokłada po jednym kafelku lasu, z każdą rundą sprawiając, że będzie się on coraz bardziej rozrastał. W fazie przygód gracze kolejno rozgrywają tury swoimi postaciami. Aktywny gracz rzuca czterema kośćmi i rozmieszcza je na planszy swojego bohatera, tym samym wybierając jakie akcje będą dla niego dostepne w danej turze.

Zależnie od wyników na kościach, gracze będą mogli się poruszać, wykonywać akcje specjalne i korzystać z unikalnych zdolności. Bohaterowie będą również rosnąć w siłę wyposażając się w różnorodne przedmioty – te z kolei znajdują się na kartach łupów zdobywanych za pokonywanie potworów, znajdywanych w lesie oraz zyskiwanych w wyniku różnych wydarzeń. Poza trybem podstawowym, gra Tajemnice puszczy będzie również zawierać złożony z kilku misji tryb kampanii, który nada kolejnym rozgrywkom dodatkowej świeżości i regrywalności.

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1 – 4
Czas gry: 45 – 60 minut
Wiek od: 10 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *