03lisAll DayKroniki Przygody: Przepowiednia Starego Dębu Wydawca: Lucky Duck Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Dla dzieci,Kooperacyjna,Przygodowa

Szczegóły

Po konflikcie trwającym całe wieki w Leśnej Krainie wreszcie zapanował spokój. A to za sprawą rad Starego Dębu, starożytnej i najbardziej szanowanej ze wszystkich istot. Zwierzęta pomagają sobie i żyją w harmonii, jednak wkrótce znów ma się to zmienić… Przepowiednia mówi, że las jest w poważnym niebezpieczeństwie i tylko garstka wybrańców będzie mogła zostać Obrońcami Lasu i zapobiec najgorszemu. Czy jesteście gotowi, by uratować świat?

Kroniki przygody” to kooperacyjna gra dla całej rodziny, która łączy zalety gry planszowej oraz aplikacji na urządzenia mobilne. „Przepowiednia Starego Dębu” to druga, niezależna część serii. Gra rozwija mechanikę i pomysły z pierwszej części, wprowadzając modularną planszę oraz figurki postaci. Wcielcie się w obrońców lasu, takich jak waleczna i nieustraszona wiewiórka, życzliwy żółw czy silna i zdeterminowana niedźwiedzica, i uchrońcie krainę od nadchodzącego niebezpieczeństwa. Odkrywajcie nowe miejsca w magicznym lesie, pomagajcie jego mieszkańcom i rozwiązujcie łamigłówki. Podstawowa mechanika gry oparta jest na pierwszej części „Kronik przygody” – gracze będą oglądać lokacje w aplikacji, rozmawiać z bohaterami i odnajdywać przedmioty. W tej części zamiast jednolitej planszy znajdziecie pięknie ilustrowane, duże kafle lokacji, a zamiast kart bohaterów – wygodne kartonowe figurki. W „Przepowiedni Starego Dębu” czeka na Was 1 historia wprowadzająca i 5 scenariuszy.

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1 – 4
Czas gry: 30 – 45 minut
Wiek od: 7 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *