15lutAll DayIron Maiden Zestaw #2 Wydawca: Portal Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Dodatek,Figurkowa

Szczegóły

Zestaw Iron Maiden Character Pack #2 zawiera 6 nowych figurek legendarnej maskotki Iron Maiden – Eddiego. Razem z nimi przybywają komponenty potrzebne do użycia ich jako komponentów w różnych grach wydawnictw CMON i Portal Games. Figurki i komponenty z tego dodatku wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed., Zombicide Żywi lub Nieumarli, Zombicide Czarna Plaga, Zombicide Najeźdźca, Ankh, Cthulhu Death May Die i Massive Darkness 2. Każda z figurek ma dedykowane karty i zasady działania osobne dla poszczególnych gier.

Szaman Eddie (The Book of Souls)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Nekromanta), Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja) i Massive Darkness 2 (Bohater – Shaman).

Mumia Eddie (Powerslave)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja), Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Abominacja) i Ankh (Strażnik).

Obłąkany Eddie (Piece of Mind)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja) i Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja).

Łowca Nagród Eddie (Stranger in a Strange Land)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide Najeźdźca (Ocalały i Abominacja) i Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja).

Basista Eddie (Fear of the Dark Live)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja), Zombicide Najeźdźca (Ocalały i Abominacja) i Massive Darkness 2 (Bohater – Bard).

Zabójca Eddie (Killers)
– Wykorzystasz w grze Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja).

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *