15lutAll DayIron Maiden Zestaw #1 Wydawca: Portal Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Dodatek,Figurkowa

Szczegóły

Zestaw Iron Maiden Character Pack #1 zawiera 6 figurek legendarnej maskotki Iron Maiden – Eddiego. Razem z nimi przybywają komponenty potrzebne do użycia ich jako komponentów w różnych grach wydawnictw CMON i Portal Games. Figurki i komponenty z tego dodatku wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed., Zombicide Żywi lub Nieumarli, Zombicide Czarna Plaga, Zombicide Najeźdźca, Ankh, Rising Sun, Cthulhu Death May Die i Massive Darkness 2. Każda z figurek ma dedykowane karty i zasady działania osobne dla poszczególnych gier.

Nieumarły Eddie (Live After Death)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja), Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja) i Cthulhu Death May Die: Fear of the Unknown (Monster).

Żniwiarz Eddie (Dance of Death)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2. ed. (Ocalały i Abominacja + kosa), Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Nekromanta + kosa) i Massive Darkness 2 (Grasujący Potwór).

Faraon Eddie (Powerslave)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja), Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Abominacja) i Ankh (Faraon).

Żołnierz Eddie (The Trooper)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja) i Zombicide Żywi lub Nieumarli (Ocalały i Abominacja).

Samuraj Eddie (Senjutsu)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide Czarna Plaga (Ocalały i Abominacja + Katana), Zombicide Najeźdźca (Ocalały i Abominacja + Katana) i Rising Sun (Monster).

Cyborg Eddie (Somewhere in Time)
– Wykorzystasz w grach: Zombicide 2 ed. (Ocalały i Abominacja) i Zombicide Najeźdźca (Ocalały i Abominacja).

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *