09sieAll DayHarry Potter: Walka z mrocznymi siłami Wydawca: Ravensburger Kategoria:NowośćRodzaj gry:Imprezowa

Szczegóły

Poplecznicy Lorda Voldemorta nocami zamieniają się w przerażających Śmierciożerców. Sieją postrach wśród społeczności czarodziejów i stosują niewybaczalne zaklęcia. Aby temu zapobiec, świat czarodziejów musi schwytać wszystkich Śmierciożerców…

W grze Harry Potter – Walka z mrocznymi siłami każdy z Was wcieli się w losowo wybraną postać: wśród nich są uczniowie Hogwartu, Czarownice i Czarodzieje o niezwykłych umiejętnościach, a także Śmierciożercy. Wygracie, jeśli odgadniecie, kto jest Śmierciożercą – no chyba, że sami nimi jesteście! Jeśli tak właśnie jest, to postarajcie się wytrawnie zwodzić pozostałych graczy i zrzucać podejrzenia na innych! Dzięki specjalnej, dedykowanej grze aplikacji, rozgrywka jest jeszcze bardziej ekscytująca! 

W Hogwarcie są dwie drużyny: Śmierciożercy oraz mieszkańcy Hogwartu, może wygrać tylko jedna z nich. Gra zawsze trwa jeden dzień i jedną noc. Pod koniec dnia wszyscy mieszkańcy Hogwartu za pomocą głosowania podejmują decyzję, kto według nich jest Śmierciożercą. Postać, która zdobyła najwięcej głosów, jest „schwytana” – a jej drużyna przegrywa! W grze bierze udział od trzech do dziesięciu graczy – ich liczba określa również podział postaci jakie można odegrać w grze. Instrukcje zawierają także wybrane scenariusze z odpowiednim tematycznie podziałem ról. 

Dodatkowo można pobrać z Internetu dedykowaną grze aplikację, która zastępuje Mistrza Gry. Zasady gry są na tyle przejrzyste, że odnajdą się wśród nich zarówno najmłodsi jak i starsi wielbiciele gier. 

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *