26styAll DayFinal Girl: Pudełko podstawowe Wydawca: Lucky Duck Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Przygodowa,Solo,Strategiczna

Szczegóły

Dzieje się tu coś przerażającego… Morderca grasuje. Ludzie umierają. Wszyscy panikują. Co robić? Biec? Szukać broni? Ratować innych? Spiesz się! Morderca już ruszył twoim tropem.

Wciel się w rolę bohaterki filmowej, ostatniej ocalałej – tytułowej Final girl. Zagrywaj karty, rzucaj kośćmi i poczuj na karku oddech grozy! Każda akcja zabiera ci cenny czas, mądrze więc zaplanuj kolejne kroki. Jeden błąd może cię kosztować życie.

Final Girl to wyjątkowa 1-osobowa gra wciągnie cię w świat pełen motywów z horrorów, a dzięki innowacyjnemu systemowi filmów zapewni praktycznie nieskończoną regrywalność. Każdego mordercę można połączyć z każdą lokacją, więc dodanie kolejnych filmów do kolekcji wzbogaci wybory i stworzy nowe wyzwania. Pudełko podstawowe zawiera instrukcję oraz bazowe elementy do gry w „Final Girl”. To nie jest samodzielna gra – potrzebne jest jeszcze co najmniej jedno pudełko z filmem. Pudełko podstawowe w połączeniu z dowolnym z pudełek z filmem, zawiera wszystko, czego potrzebujesz do gry. Każde pudełko z filmem zawiera unikalnego zabójcę i kultową lokację, a im więcej masz filmów, tym więcej kombinacji zabójca/lokacja możesz wypróbować!

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1
Czas gry: 20 – 60 minut
Wiek od: 14 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *