26styAll DayFinal Girl: Horror w Szczęśliwej Przystani Wydawca: Lucky Duck Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Przygodowa,Solo,Strategiczna

Szczegóły

„Powiadają, że nosi rzeźniczy fartuch, cały poplamiony krwią. Jego młot kowalski, który  zazwyczaj ciągnie za sobą, waży ponad 20 kilogramów i może z łatwością zmiażdżyć czaszkę  słonia. Hans ma ponad 2 metry wzrostu, a jego oczy święcą szkarłatem. Ale najgorsza jest jego  żelazna maska w kształcie świńskiego ryja, spod której słychać dźwięki chrupania”

Zmierz się ze swoimi lękami w „Horrorze w Szczęśliwej przystani”, ekscytującemu rozszerzeniu do gry „Final Girl”! Wybierz jedną z bohaterek – Laurie albo Reiko – i staw czoła rzeźnikowi Hansowi, mordercy ukrywającym swe oblicze pod żelazną maską i dzierżącym potężny młot, którym miażdży swe ofiary. Spróbuj odnaleźć w obozie broń lub przydatne do przetrwania przedmioty, takie jak siekiera, pułapka na niedźwiedzie albo nawet kluczyki do motorówki. Potrzebna będzie ci każda kropla zimnej krwi, by uciec z tego upalnego letniego obozu!

To NIE jest samodzielna gra! Do gry konieczne jest pudełko podstawowe „Final Girl”.

Pudełko podstawowe w połączeniu z dowolnym z pudełek z filmem, zawiera wszystko, czego potrzebujesz do gry. Każde pudełko z filmem zawiera unikalnego zabójcę i kultową lokację, a im więcej masz filmów, tym więcej kombinacji zabójca/lokacja możesz wypróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *