16lisAll DayFantastyczne fabryki Wydawca: Portal Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Ekonomiczna,Karciana,Strategiczna

Szczegóły

Szybka, sprytna gra w budowanie i produkowanie, którą objaśnisz innym w 5 minut, a nigdy nie przestanie was zaskakiwać fantastycznymi możliwościami budowania silniczka.

Ścigaj się z innymi graczami i zbuduj najwydajniejszy zespół fabryk w jak najmniejszej liczbie rund. Ostrożnie zarządzaj swoimi projektami, szkól pracowników i wyprodukuj tak dużo towarów, jak to tylko możliwe. Buduj, szkól, produkuj i zatrudniaj… w tej sprytnej grze o zarządzaniu kośćmi i tworzeniu swojego silniczka z kart!

Czy jest coś bardziej satysfakcjonującego od karcianki, w której każda runda to paliwo do nowych punktonośnych kombinacji w następnej? Czy zarządzanie wynikami na kostkach połączone z rasową grą karcianą o budowie silniczka to nie mariaż dwóch bardzo miodnych mechanik? Czy to nie przyjemność grać w grę, w której każda ikona, karta i żeton są intuicyjne i nie wymagają dodatkowych wyjaśnień od pierwszych chwil z grą? Czy zamiast czekać na ruch innych graczy, nie lepiej rozgrywać swoją turę symultanicznie z nimi i kombinować sobie do woli?

Zbuduj najbardziej wartościowe budynki i produkuj najwięcej dóbr… by wygrać z przeciwnikami na punkty. Dobierz kartę nowego Projektu na rękę albo zatrudnij Specjalistę dla jednorazowego efektu. Rzuć swoimi kośćmi i porozdzielaj wyniki na różne akcje: buduj nowe karty, umieszczaj Pracowników i aktywuj karty. Gra kończy się po wyprodukowaniu 12 dóbr lub po zbudowaniu 10 budowli. Kontroluj jej przebieg i nie spuszczaj z oka rywali!

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1 – 5
Czas gry: 45 – 60 minut
Wiek od: 14 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *