08lutAll DayEra Innowacji Wydawca: Portal Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Ekonomiczna,Strategiczna

Szczegóły

Era Innowacji to nowe podejście autorów do klasycznej Terra Mystica. Czerpie z pierwowzoru to co najlepsze, a jednocześnie dodaje nowe warstwy strategiczne i zwiększa jego regrywalność.

Wkrocz jedną z 12 unikatowych frakcji na mapę, wznoś budynki, łącz je w miasta, rozwijaj naukę i zdolności swojego ludu w rozbudowanej, strategicznej grze euro, która stawia na rozwój, planowanie i mądrą ekspansję.

12 asymetrycznych frakcji, a każda może zasiedlić jeden z 7 rodzajów terenu dający unikatową przewagę. Każda gra to nowa kombinacja frakcji, terenów i zdolności. To wręcz astronomiczna regrywalność! Droga do zwycięstwa wiedzie przez wznoszenie budynków i łączenie ich w miasta. Awansuj swoje budynki, by pozyskać cenne zasoby – narzędzia, uczonych, pieniądze – oraz zdolności. Buduj szkoły, by awansować na torach nauki. Zbieraj księgi, by dokonywać postępu. Zbuduj pałac, by zdobyć nową, potężną zdolność. Warsztaty, gildie i uczelnie przełożą się na rozwój twojej kultury. Kontakt z frakcjami innych graczy ogranicza twój rozwój na mapie, ale też przynosi korzyści. W tej grze nie ma losowości – nieustanna interakcja między graczami kreuje zaskakujące sytuacje i wyzwania.

Zbuduj swoją paletę akcji i zmień garstkę startowych opcji w wydajny silnik pełen kombosów. Każda rozgrywka przynosi pomysły na nowe rozwiązania, strategie i nowe podejście do kolejnej partii gry. Dzięki dwustronnej planszy i modułowym planszetkom, rozgrywka świetnie skaluje się na każdą liczbę graczy. Możesz również poszukiwać nowych strategii w rozgrywce solo, korzystając z intuicyjnej Automy.

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 1 – 5
Czas gry: 40 – 200 minut
Wiek od: 14 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *