09lisAll DayCircadians: Ład Chaosu Wydawca: Portal Games Kategoria:NowośćRodzaj gry:Kontrola obszarów,Strategiczna

Szczegóły

Ład Chaosu to rozbudowana, epicka gra area control w klimatach fantastyki naukowej. 6 różnych frakcji, planeta do podboju, przywódcy, unikatowe cechy, zróżnicowane budynki, zasoby, bitwy i technologie… A wszystko to w walce o nieoczywiste cele: kontrolę nad starożytnymi reliktami dla wszystkich lub specyficzne zadania dla poszczególnych frakcji. Planszowa uczta, na którą fani walki o kontrolę nad terytorium długo czekali!

Jeśli jesteś fanem gier z kontrolą nad terytorium, Ład Chaosu oferuje rozbudowane, wynagradzające podejście do tego tematu. Przywódcy, budynki, relikty, armie, technologia, badania, zasoby… Ta gra ma wszystko, co powinno się znaleźć w rasowej strategii sci-fi… I wszystko to służy jej grywalności. 6 różnych frakcji zapewnia różnorodną rozgrywkę… Każde przejście od frakcji do frakcji to świetne odświeżenie strategii, które jednak nie wymaga uczenia się na nowo zasad samej gry! Ład Chaosu to bezlik komponentów: obrotowe liczniki, grube plansze i kafle, wielka plansza główna, mrowie drewnianych znaczników, tekturowe figurki, pudełka na frakcje, karty, żetony i plastikowa wypraska – wszystko to w rewelacyjnej cenie. 

Wyciągaj maksimum z torów badań – specjalnych pól z akcjami, których zajmowanie i rozwijanie napędza wszystkie działania w grze. Rozważnie rozprzestrzeniaj się po mapie, z rozmysłem wybieraj wrogów i kierunki ekspansji, tak by kontrolować Relikty i realizować frakcyjne cele. Rozwijaj i wykorzystuj możliwości, jakie oferuje ci twoja frakcja… i nie trać z oczu frakcji przeciwników, ich manewrów i zamierzeń. Odkryj wieloaspektowy system walki, który zapewnia graczom swobodę działania i zmienia każdą bitwę w prawdziwy pojedynek.

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 2 – 5
Czas gry: 120 – 240 minut
Wiek od: 12 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *