04paźAll DayBułka, Kotek, Pizza Wydawca: Rebel Kategoria:NowośćRodzaj gry:Imprezowa,Karciana

Szczegóły

Bułka, Kotek, Pizza – zapamiętaj te trzy urocze słowa! W tej niezwykle prostej grze dla najmłodszych staramy się jak najszybciej pozbyć się wszystkich swoich kart. Odwróć wierzchnią z nich mówiąc jedno z tytułowych słów. Jeśli obrazek na karcie zgadza się z hasłem, odkryj kolejną. Na stole pojawił się cuks? Zgarnij go, zanim zrobią to przeciwnicy, żeby rozegrać dodatkową turę! Zwycięży ten, kto jako pierwszy wyczerpie cały stos.

Dlaczego pokochasz tę grę?
– Twoje dziecko jest jeszcze za małe, by nadążyć za szaloną zabawą w grze Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza? Jej młodsza siostra sprawdzi się doskonale! W tej uproszczonej wersji nie musimy pilnować rytmu i obawiać się efektów zmieniających zasady.

– Gdy poznamy mechanizm gry, możemy wspólnie ćwiczyć pamięć i próbować oszacować, jakich kart zostało do odkrycia najwięcej.

– Oprócz elementów związanych z szacowaniem i zapamiętywaniem gra wykorzystuje też refleks. Pojawiające się na stole cuksy to nie lada bonus – ten, kto chwyci takiego jako pierwszy, może rozegrać dodatkową turę!

Informacje pudełkowe:
Liczba graczy: 2 – 6
Czas gry: 5 minut
Wiek od: 4 lat

Wydawca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *